Başka Dillere Tercüme

EnglishFrenchGermanItalianPortugueseRussianSpanish

Giriş

Türkiye'nin illeri

Genişlet | Daralt

Bumerang

Bumerang

Web Tasarım Kampanya

  • BURGAZADA SAİT FAİT ABASIYANIK İLKÖĞRETİM OKULU

 Burgazada Sait Fait Abasıyanık İlköğretim Okulu İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Burgazada Sait Fait Abasıyanık İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Burgazada Sait Fait Abasıyanık İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Burgazada Sait Fait Abasıyanık İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Burgazada Sait Fait Abasıyanık İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: BURGAZADA SAİT FAİT ABASIYANIK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: MEHTAP SOKAK NO: 59 BURGAZADA
Telefon Numarası: 2163811288
Faks Numarası: 2163811288
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
  • BÜYÜKADA 125. YIL ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU

Büyükada 125. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyükada 125. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyükada 125. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyükada 125. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyükada 125. Yıl Atatürk İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum:

Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: BÜYÜKADA 125. YIL ATATÜRK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: FİŞEKHANE SOK. NO:20 BÜYÜKADA 34970
Telefon Numarası: 2163826466
Faks Numarası: 2163824200
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
  • BÜYÜKADA ŞEHİT MURAT YÜKSEK İLKÖĞRETİM OKULU

 Büyükada Şehit Murat Yüksek İlköğretim Okulu İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Büyükada Şehit Murat Yüksek İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Büyükada Şehit Murat Yüksek İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Büyükada Şehit Murat Yüksek İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Büyükada Şehit Murat Yüksek İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: BÜYÜKADA ŞEHİT MURAT YÜKSEK İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: LALAHATUN CADDESİ NO:53
Telefon Numarası: 2163826044
Faks Numarası: 2163821126
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
  • H.RAHMİ GÜRPINARÇOK PROGRAMLI LİSESİ

H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi resimleri (fotoğrafları), öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi SBS taban puanları, H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi öğrencilerinin ÖSS sınav başarıları, futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, H.rahmi Gürpınarçok Programlı Lisesi öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: H.RAHMİ GÜRPINARÇOK PROGRAMLI LİSESİ
Adresi: TURGUTREİS SK. ŞADİYE ARALIĞI NO:23
Telefon Numarası: 2163518404
Faks Numarası: 2163518041
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
  • HEYBELİADA İLKÖĞRETİM OKULU

Heybeliada İlköğretim Okulu İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Heybeliada İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Heybeliada İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Heybeliada İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Heybeliada İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: HEYBELİADA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: Heybeliada Istanbul
Telefon Numarası: 2163518225
Faks Numarası: 2163518225
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
  • KINALIADA İLKÖĞRETİM OKULU

Kınalıada İlköğretim Okulu İstanbul Adalar İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü'ne bağlı bir okuldur. Okulun web sitesinden veya aşağıda verilen telefon numarasından; Kınalıada İlköğretim Okulu öğretmenleri, idari personel, okulun imkanları, Kınalıada İlköğretim Okulu resimleri (fotoğrafları), okuldaki öğretmen sayısı, öğrenci sayısı, Kınalıada İlköğretim Okulu öğrencilerinin futbol, basketbol, voleybol v.s. spor dallarındaki başarıları, Kınalıada İlköğretim Okulu öğrencileri tarafından yapılan tiyatro, müzik ve resim gibi kültürel faaliyetler ile ilgili bilgilere ulaşabilirsiniz.

Bağlı olduğu kurum: Milli Eğitim Bakanlığı
Bulunduğu Yer: İSTANBUL / ADALAR
Adı: KINALIADA İLKÖĞRETİM OKULU
Adresi: BEŞİROĞLU SK.NO:32 KINALIADA
Telefon Numarası: 2163814357
Faks Numarası: 2163814357
E-mail Adresi:  
Web Adresi:
No tags for this post.

Leave a Reply